Резултати биохемија испит

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Универзитет „Св. Климент Охридски“

Висока Медицинска Школа

Битола

 

Резултати од испит по предметот: Биохемија

Одржан на: 07.02.2018 год.

 

Положиле студентите :

 

 

 

Бр. Индекс
1. 6032
2. 5504
3. 6030
4. 5153
5. 6000
6. 6022-Ik.
7. 6176-Ik.
8. 5803-Ik.
9. 5703-Ik.

 

 

Напомена:

За евидентирање на оценките во индекс, увид во тестови и дополнителни консултации  студентите да се јават кај предметниот наставник на ден 14.02.2018 год. (Среда) во 11h.

 

 

Датум Предметен наставник
12.02.2018 год. Проф. Д-р Јованка Тутеска

 

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски