Во врска со анкетата за самоевалуација

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Почитувани студенти

Откако ке ја завршите анкетата за самоевалуација, доколку не ви излегува копчето зачувај, со CTRL и – (минус) намалете го фонтот на прелистувачот, и ке ви се покаже копчето зачувај, за да можете да ја завршите анкетата.

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски