Соопштение за предавања физиологија

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Поради просторни проблеми, термините за предавањата по ФИЗИОЛОГИЈА се:

Понеделник 12:00 – 13:30 за

  • општа медицинска сестра
  • акушерки
  • радиолошки технолози

Понеделник 13:30 – 15:00 за

  • медицинско лабораториски аналитичар
  • физиотерапевт
  • санитарен инженер

 

Од предметниот професор

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски