Резултати биохемија, 1 и 2 испит

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Универзитет „Св. Климент Охридски“

Висока Медицинска Школа

Битола

 

Резултати од испит по предметот: Биохемија, I и II

Одржан на: 21.06.2018 год.

 

Положиле следните студенти :

 

 

 

Бр. Индекс
1. 6131
2. 1040
3. 5703
4. 5089
5. 5826

 

 

Напомена:

За евидентирање на оценките во индекс, увид во испитни тетратки и дополнителни консултации  студентите да се јават кај предметниот наставник на ден 28.06.2018 год. (Четврток) во 11h.

 

 

 

Датум Предметен наставник
27.06.2018 год. Проф. Д-р Јованка Тутеска

 

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски