Резултати клиничка биохемија 2 испит

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Резултати од испитот по предметот Клиничка биохемија 2

Одржан на 27.02.2018 год.

Ред. бр. Индекс   Оцена
1 5175 Положил 6 (шест)
2 2637 Не положил 5 (пет)
3 5793 Не положил 5 (пет)

 

 

Предметен наставник:

Пред. м-р  д-р Маја Белевска

 

 

 

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски