Распоред за вежби по предметот исхрана и диететика

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Распоред за вежби по предметот Исхрана и диететика

Прва група ( Среда-13.03.2019 год. 14:30 ч.) • Лаборанти • Физиотерапевти

Втора група ( Четврток- 14.03.2019 г. 14:30 ч.) • Радиолошки технолози • Општи медицински сестри • Акушерки

Вежбите ќе се одржуваат во ЈЗУ – Центар за јавно здравје – Битола

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски