Известување за сликање за вонредни апсолвенти

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Се известуваат сите вонредни апсолвенти кои се заинтересирани за сликање да се јават на тел. 075615727 најкасно до Петок 15.03

Сликањето за вонредни студенти ке се одржи на 25.03 во фото студио коника.

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски