Резултати од испитот по предметот: Етика

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Универзитет „Св. Климент Охридски“

Висока Медицинска Школа–Битола

 

Резултати од испит по предметот: Етика

Одржан на:19.06.2019

 

Положиле:

 

Р. број Број на    индекс  
6263 положил
6490 положил
6259 усно
6416 усно
6511 усно
6146 усно
6258 усно
6388 усно

 

Забелешка: Студентите кои треба да се јават на усно, тоа да го направат во вторник(25.06.2019) во 9h

 

   Дата                                                                                    Наставник

21.06.2018                                                                  Проф. д-р Веселин Талевски

 

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски