Резултати од испит/втор колоквиум по предметот:Радиолошка заштита

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Универзитет „Св. Климент Охриски“

Висока Медицинска Школа

Битола

 

Резултати од  испит/втор колоквиум по предметот:Радиолошка заштита

Одржан на: 20.06.2019

 

Бр. Индекс Бодови
1. 6461 74 (испит)
2. 6463 25(2 колоквиум)
3. 6153 18(испит)
4. 6512 8(испит)
5. 6460 0(испит)
6. 6071 Да се јави усно!
 

 

 

Предметен наставник

Датум:24.06.2019             Проф. д-р  Изабела Филов

 

 

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски