Резултати од испит по предметот Клиничка биохемија 2

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Резултати од испит по предметот Клиничка биохемија 2

Одржан на ден 02.07.2019 година

Ред. бр. Индекс Оцена
1 4753 6 (шест)
2 5792 9 (девет)
3 5794 9 (девет)
4 2637 5 (пет)

 

 

Предметен наставник:

Пред. м-р  д-р Маја Белевска

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски