Соопштение за студентите

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Почитувани студенти,

Поради користење на годишен одмор и изведување на градежни активности, Високата медицинска школа нема да работи до 12.08.2019.

 

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски