Резултати од испитот  по предметот Геријатрија

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Резултати од испитот  по предметот

Геријатрија

Одржан на: 04.09.2019 година.

 

Ред. Број Индекс Бодови
1. 6090 32
2. 5952 32
3. 6164 12
4. 6082 Да се јави
5. 3643 Да се јави

 

 

 

05.09.2019                         Проф. Д-р Викторија Продановска – Стојчевска

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски