Термин за испити кај Проф. д-р Гордана Белческа

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Испитите по предметите:

Медицинска ехосонографија

Радиолошки методи I

Радиолошки методи II

Радиолошка апаратура

Радиологија (физиотерапевти)

Ќе се одржат на 13.09.2019 во 9.00h

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски