Резултати од испитот по предметот: Физикална терапија

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Универзитет „Св. Климент Охридски“

Висока Медицинска Школа–Битола

 

Резултати од испитот по предметот: Физикална терапија

Одржан: 26.09.2019 год

 

1.        6505 8
2.        6092 6
3.        6368 6
4.        6287 5
5.        6271 5
6.        6188 5
7.        6291 5
8.        6335 5
9.        6274 5
10.    6117 5
11.    5906 5

 

Евидентирање на оцеките во индекс ќе се врши во вторник (01.10.2019) во 10h

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски