Резултати од испитот по предметот: Менџмент во здравство

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Универзитет „Св. Климент Охридски“

Висока Медицинска Школа–Битола

 

Резултати од испитот по предметот: Менџмент во здравство

Одржан на: 24.09.2019

 

Положиле:

 

Положиле
6072
Да се јават на усно
5814
5809

 

 

 

Зебелешка: Студентите кои треба да се јават на усно, тоа да го направат во понеделник  (07.10.2019) во 10h.

 

   Дата                                                                                    Наставник

02.10.2019                                                                  Проф. д-р Веселин Талевски

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски