РЕЗУЛТАТИ од испит по предметот ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА СО НЕГА

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Наставник: Пред. М-р Весна Трајкова

Дата: 30.09.2019

РЕЗУЛТАТИ

од испит по предметот ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА СО НЕГА одржан на 25.09.2019

 

 

Ред бр. Индекс број Бодови
  3643 80
  2477 75
  4213 75
  6193 68
     
     

 

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски