Известување за предавање за санитарни инженери (прва, втора и трета година на студии)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Во среда на 09.10.2019 во 9.30 h ќе се одржи предавање од областа на Санитарното инженерство во пред 2 за студентите

(санитарни инженери) од прва, втора и трета година.

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски