Промена на термин за предавањата по предметот Епидемиологија

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Предавањата по предметот Епидемиологија ќе се одржуваат во среда во 12.00 – 13.30h во амф 2, почнувајќи од 16.10.2019.

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски