Промена на термин за предавањето по предметот Медицинска статистика со мед информатика( лаборанти, физиотерапевти и радиолози)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Предавањето по предметот Медицинска статистика со мед информатика за лаборанти, физиотерапевти и радиолози ќе се одржува во среда од 13.30h – 15.00h

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски