Резултати од  ноемвриска казнена сесија   по предметот: УРГЕНТНИ СОСТОЈБИ ВО МЕДИЦИНАТА 

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Универзитет „Св. Климент Охриски“

Висока Медицинска Школа

Битола

 

Резултати од  ноемвриска казнена сесија   по предметот: УРГЕНТНИ СОСТОЈБИ ВО МЕДИЦИНАТА 

Одржан на: 29.11.2019

 

УРГЕНТНИ СОСТОЈБИ ВО МЕДИЦИНАТА

 

Бр. Индекс Бодови
5833 65
5816 60
5614 56
5453 0

 

Датум Предметен наставник
10.12.2019

 

 

 

 

 

            Проф. д-р  Изабела Филов

 

 

 

 

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски