Соооштение за предавањата по предметот Психијатрија со нега

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Предавањата по предметот Психијатрија со нега, кај проф.д-р Изабела Филов,   од 17.12.2019, во 11 часот, нема да се одржат. Дополнителниот термин ќе биде договорен со студентите.

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски