Соопштение за предметот Управување со отпад

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Студентите од трета студиска година,на насоката Санитарни инженери, наставата по предметот Управување со отпад ќе ја реализираат на 18.12.2019, по распоред.

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски