Резултати од Испитот по предметот: ОНКОЛОГИЈА И ПАЛИЈАТИВНА ТЕРАПИЈА oдржан на: 14.02.2020 год.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Список на студенти кои го положија КОЛОКВИУМОТ – ИСПИТОТ

 

Индекс

Бодови

Оцена

4696

6

5945

47

8

6076

41

7

6082

8

6159

6

 

 

Проф. Др. Петар Стефановски

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски