Известување од студентско собрание до сите студенти!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Се известуваат сите студенти дека во понеделник 24.02.2020 година во 10 : 30 часот во амфитеатар 1 ке се одржи дискусија со претставниците на студенското собрание за правата и проблемите со кои се соочуваат студентите на ВМШ,  по дискусијата следи и коктел.

 

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски