Соопштение за II циклус студии

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Заверка и упис на семестар од 11.05 – 22.05

1. Студентите од II втор циклус специјалистички стручни студии доколку имаат пријавено испити, а не полагале, да ги контактираат професорите по e-mail, за да закажат испит.

2. Да извршат заверка на непарен зимски семестар со:

  • Формулар
  • Уплата на рата, доколку не е уплатена

3. Да извршат упис на парен летен семестар со:

  • Комплет формулар за упис
  • Уплата на рата за парен семестар
Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски