Соопштение за II циклус студии

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Пријавување испити за јунска сесија 2020 од 15.06.2020 – 26.06.2020 со:

  • пријава уредно пополнета
  • уплатница од 500 денари

Пријавување после рокот е со казна од 400 денари по испит

Заверка на парен семестар се врши со:

  • семестрален лист
  • да се уплати партиципација, доколку има рата, најдоцна до 20.07.2020 година

Заверка на семестар после рокот е со казна од 500 денари

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски