Резултати од ИСПИТОТ  по предметот: ОНКОЛОГИЈА И ПАЛИЈАТИВНА ТЕРАПИЈА oдржан на: 21.07.2020 год.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Список на студенти кои го положија КОЛОКВИУМОТ – ИСПИТОТ

 

Индекс

Бодови

Оцена

5726

42

6

6100

48

7

 

 

Проф. Др. Петар Стефановски

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски