Соопштение за студентите на втор циклус на студии

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сите студенти кои не добиле термин за полагање за предметите од втор циклус студии, задолжително да се пријават на линкот и да ги внесат потребните податоци.

Линк за пријава

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски