Соопштение за потребни документи за упис во студентски дом

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сите студенти кои имаат потреба од уверение за положени испити и заверка на УППИ образецот да испратат маил со следните податоци: име и презиме, број на индекс, насока и контакт телефон на angelka.jankulovska@uklo.edu.mk со цел навремено изготвување на документите.

Издавањето на потребните документи ќе се врши на 17 – 18.08.2020.

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски