Резултати од испитот по предметот ГЕРИЈАТРИЈА Одржан на: 14.09.2020 година.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Ред. Број Индекс Бодови
1.        6311 54
2.        6252 46
3.        6182 41
4. 6091 35
5. 6275 32
6. 6163 26
7. 6280 25
8. 6284 22
9. 6164 15

 

 

15.09.2020           Проф. Д-р Викторија Продановска – Стојчевска

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски