СООПШТЕНИЕ – втор циклус студии

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Пријавување испити за септемвриска испитна сесија за втор циклус, специјалистички студии, ќе се врши од 16.09.2020 – 25.09.2020. Со:

  • Уредно пополната пријава
  • Уплатница од 500 денари

За пријавување после рокот се уплаќа 400 денари казна.

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски