Соопштение за II циклус студии !

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Упис на непарен (зимски) семестар се врши со комплет формулари за упис и уплатница за партиципација (доколку презапишувате предмети) од непарен (зимски) семестар.

Уписот се врши од 19.11.2020 – 04.12.2020 год !

За упис на семестар после рокот се плаќа 500 денари казна на уплатница.

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски