СООПШТЕНИЕ за Студентите од Програмата за САНИТАРЕН ТЕХНИЧАР,

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

 

За Студентите од Програмата за САНИТАРЕН ТЕХНИЧАР,

ПРЕДМЕТОТ – Прехранбени адитиви и пестициди, ќе можат да прават Прв Колоквиум на датум    26.11.2020год во 9 часот.

Емаил адреса:

dzulijana.tomovska@uklo.edu.mk

 

 

Од  предметен  професор

Проф.д-р Џулијана Томовска

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски