Термин за испит по предметот Радиографски процес

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Испитот по предметот Радиграфски процес, ќе се одржи на 18.01.2020 во 11h во амф 1

Студентите кои ќе полагаат испит задолжително да се пријават кај предметниот наставник на следниот маил: mihajlovskaana@yahoo.com

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски