Резултати од испитот по предметот Клиничка биохемија 1 Одржан на ден 16.02.2021 год.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Ред. бр. Индекс Оцена
1 6436 9 (девет)
2 6438 8 (осум)
3 6439 5 (пет)
4 6241 5 (пет)

 

 

 

Предметен наставник:

Пред. м-р  д-р Маја Белевска

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски