Пријава за колоквиум по предметот Педијатрија/ Педијатрија со неонатологија

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Студентите кои ќе полагаат колоквиум по предметот Педијатрија/Педијатрија со неонатологија задолжително да се пријават, заклучно до среда (07.04.2021) до 12h. Истиот ден ќе следи соопштение со список на студенти и со термин за полагање.

Пријава 

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски