Соопштение за упис на непарен семестар

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Упис на непарен (зимски) семестар, III, V и V повторно,ќе се врши од 23.09 – 29.09 2021 со:

  • комплет формулари за упис на непарен семестар
  • уплатена партиципација

За запишување на семестар после рокот се уплаќа уплатница од 500 казна!

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски