Резултати од Испит по предметот Педијатрија со ненатологија

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Универзитет „Св. Климент Охриски“

Висока Медицинска Школа

Битола

 

 

Резултати од Испит по предметот Педијатрија со ненатологија

Одржан на 02.07.2020 г.

 

 

 

Бр. Индекс poeni
 
1 5831 31
2 6511 27
3 3206 22
4 5722 14
5 6247 5
6 6252 0

 

 

Датум: Предметен наставник
    05.07.2020г.        Проф. д-р Домника Рајчановска

  

Print Friendly
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
македонски